Skuteczne usuwanie owłosienia – Depilacja LASEROWA

Liposukcja bez skalpela - medycyna estetyczna kosmetyka laserowa
Liposukcja bez operacji Toruń
29 sierpnia 2019
Depilacja laserem medycznym skuteczny i trwały efekt depilacji na lata
Najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia dla mężczyzn
5 września 2019

Skuteczne usuwanie owłosienia – Depilacja LASEROWA

Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym

Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym

Wiosna coraz bliżej. To idealny czas na depilację laserową

W oddali widać już wiosnę. Słońce z dnia na dzień wschodzi wcześniej i za chwilę pojawią się pierwsze tulipany. Jest to także wspaniały czas na o to, jak wygląda nasza skóra. Zimą nasza skóra zregenerowała się od dawki słońca, właśnie przez to jest to najwłaściwsza pora na depilację laserową.

Jak przygotować się do zabiegu

Do wizyty w gabinecie medycyny estetycznej należy odpowiednio przygotować. Kilka miesięcy planowanym zabiegiem należy zrezygnować z pozbywania się zbędnego owłosienia depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. Przez z ten czas stosować można jedynie maszynki do golenia. W naszej strefie klimatycznej muśnięta słońcem skóraw zimowych miesiącach nam nie zagraża, niewielu pamięta o tym, że pożegnać trzeba też samoopalacze. Cztery tygodnie przed wizytą w gabinecie należy zrezygnować z maści z witaminą A.

Na chwilę przed depilacja laserową

Konieczne jest dokładne ogolenie skóry pod zabiegiem wykonywanym przy pomocy wiązki lasera. Należy też zrezygnować ze stosowania balsamów. Najlepiej znaleźć gabinet medycyny estetycznej, który wyposażony jest w sprzęt najnowszej generacji. Obecnie najlepszym laserem jest Palomar Vectus. Przed samą depilacją ustala się największą, ale bezpieczną dawkę. Przez to zabieg jest bardziej efektywny i zminimalizowane są skutki uboczne.

Zabieg depilacji laserowej

Czas zabiegu zależy od od poddanej depilacji partii ciała. Depilacja laserowa która dotyczy małych powierzchni to zaledwie dwa, trzy kwadranse, natomiast wydepilowanie nóg może zająć nawet 2-3 godziny. Jeżeli zależy nam na 100% skuteczności niezbędne jest poddanie się kilkoma zabiegom depilacji laserowej. Trzeba pamiętać o tym, że między kolejnymi zabiegami koniecznie trzeba robić przerwy, trwające około trzydzieści dni. Liczba potrzebnych zabiegów laserowych zależy od indywidualnych uwarunkowań, średnio wystarczają 3-4.

Po depilacji laserowej

Skóra musi odpocząć. Ciepłe kąpiele, sauna i wyjścia na basen nie są wskazane. Przez jakiś czas należy przed peelingiem. Zabieg ten prozdrowotny wpływ na wygląd skóry, po laserowym usunięciu owłosienia może podrażniać. Trzydzieści dni po depilacji laserowej koniecznie trzeba w stu procentach zrezygnować z opalania.

Ostatnie zimowe tygodnie to najlepszy czas na umówienie się na depilację laserową. Dzięki nim nasza skóra będzie gładka i przygotowana na letni czas.

Depilacja Depilacja laserowa – zalety

Idealnie gładka skóra o tym marzy wiele kobiet. Depilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Sposób ten posiada wiele zalet, spodoba się to zwłaszcza tym, którym zależy na trwałym rezultacie i komforcie.

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Profesjonale gabinety kosmetyczne dbają o najlepszy sprzęt. Laser Palomar Vectus zastał wyposażony w czytnik zawartości barwnika jakim jest melanina w skórze, który pozwala bardzo dokładnie dobrać moc lasera do konkretnego rodzaju skóry. Przez zastosowanie takich rozwiazań technologicznych wyeliminowano możliwość poparzenia. Poparzenia zdarzają się podczas pracy na starszych technologicznie urządzeniach.

Depilacja laserowa- bardzo szybki zabieg

Nie tak dawno, aby poddać się depilacji laserowej należało przeznaczyć sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów wyposażonych w dwie soczewki zabieg ten przebiega bardzo sprawnie. Depilacja niewielkich partii ciała zajmuje tylko kilka minut.

Skuteczność zabiegu

Depilacja laserowa to bardzo skuteczny sposób depilacji. Już po jednym zabiegu liczna niechcianych włosków jest mniej. Wystarczy kilka zabiegów, aby na zawsze zlikwidować niechciane owłosienie.

Depilacja laserowa – Komfort

Głowica lasera wyposażona jest w bardzo skuteczny system chłodzący. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Indywidualnie dostosowana wiązka lasera nie uszkadza skóry.

Depilacja laserowa to najlepsza metoda usuwania zbędnego owłosienia. Zastosowanie najnowszych technologii daje gwarancję nie tylko bezpieczeństwa , ale także trwałości oraz szybkości samego zabiegu.

Depilacja laserowa jest także dobrą metodą, dla osób, które borykają się z trudnym do zwalczenia problemem wrastających włosków.

Przygotuj swoją skórę na lato- depilacja laserowa

Po zimie powinniśmy zatroszczyć się o stan naszej skóry i przygotować się na czas urlopów. Należy pamiętać o właściwym nawilżeniu, gdyż morzy oraz przesuszone, ciepłe powietrze negatywnie oddziałują na to, jak wygląda nasza skóra. Wiosna, to też doskonały czas na depilację laserową, która jest najskuteczniejszą metodą depilacji. Rezultaty są widoczne już po jednym zabiegu, zaleca się wykonać kilka serii, aby cieszyć się idealnie gładkim ciałem.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Metoda ta umożliwia trwale usunąć włoski i cieszyć się idealnie gładkim ciałem, bez wrastających włosków i nieestetycznych podrażnień.

Decydując się na taki zabieg, warto wybrać gabinet z najlepszym laserem i właściwie przeszkolonym personelem. Rekomendowany jest laser Palomar Vectus.

Palomar Vectus to gwarancja nowoczesnego podejścia do depilacji, przez co zabieg depilacji laserowej jest bezpieczny, gdyż moc lasera, dzięki czytnikowi melaniny dostosowana jest do rodzaju skóry. Laser ten wyposażony jest także w specjalny system chłodzenia, który dodatkowo zabezpiecza skórę. Znaczącą zaletą są także dwie końcówki zabiegowe, większa wpływa na krótki czas zabiegu, nawet przy depilowaniu dużych partii ciała.

Trzy miesiące przed zabiegiem nie należy usuwać owłosienia mechanicznie – to znaczy depilatorem lub woskiem. Zaleca się stosowanie przez ten czas zwykłej maszynki do golenia . Jest kilka czynników, które są przeciwwskazaniem do depilacji laserowej, jednym z nich jest na przykład bielactwo. Po zabiegu nie należy się opalać i wskazane jest używanie kremów z wysokim filtrem.

Warto zaplanować zabiegi depilacji laserowej, aby cieszyć się gładką i piękną skórą. Jest to jedyna metoda, która gwarantuje trwały efekt.

Depilacja Laserowa Toruń